Rolex Datejust 36 White Gold/Steel Silver Index Dial & Fluted Bezel Oyster Bracelet 126234
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Model Number | 126234 |
| Series | Datejust 36 |
| Case Size | 36 mm |
| Case Type | Super-Case |
| Bezel | White Gold Fluted |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/White Gold |
| Dial Color | Silver |
| Dial Markers | Index |
| Bracelet | Oyster |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Rolex Datejust 36 White Gold/Steel Silver Index Dial & Fluted Bezel Oyster Bracelet 126234
Rolex Datejust 36 White Gold/Steel Silver Index Dial & Fluted Bezel Oyster Bracelet 126234
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Model Number | 126234 |
| Series | Datejust 36 |
| Case Size | 36 mm |
| Case Type | Super-Case |
| Bezel | White Gold Fluted |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/White Gold |
| Dial Color | Silver |
| Dial Markers | Index |
| Bracelet | Oyster |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Model Number | 126234 |
| Series | Datejust 36 |
| Case Size | 36 mm |
| Case Type | Super-Case |
| Bezel | White Gold Fluted |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/White Gold |
| Dial Color | Silver |
| Dial Markers | Index |
| Bracelet | Oyster |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |






















