Rolex Datejust 41 Yellow Gold/Steel Slate Roman Dial Fluted Bezel Oyster Bracelet 126333 -
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Production Year | 2010-Current |
| Model Number | 126333-SLTRO |
| Series | Datejust 41 |
| Model Year | 2016-Current |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Yellow Gold Fluted |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Dial Type | Analog |
| Date at | 3 o’clock |
| Dial Color | Slate |
| Dial Markers | Roman |
| Band Material | Yellow Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Oyster |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Rolex Datejust 41 Yellow Gold/Steel Slate Roman Dial Fluted Bezel Oyster Bracelet 126333 -
Rolex Datejust 41 Yellow Gold/Steel Slate Roman Dial Fluted Bezel Oyster Bracelet 126333 -
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Production Year | 2010-Current |
| Model Number | 126333-SLTRO |
| Series | Datejust 41 |
| Model Year | 2016-Current |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Yellow Gold Fluted |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Dial Type | Analog |
| Date at | 3 o’clock |
| Dial Color | Slate |
| Dial Markers | Roman |
| Band Material | Yellow Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Oyster |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Production Year | 2010-Current |
| Model Number | 126333-SLTRO |
| Series | Datejust 41 |
| Model Year | 2016-Current |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Yellow Gold Fluted |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Dial Type | Analog |
| Date at | 3 o’clock |
| Dial Color | Slate |
| Dial Markers | Roman |
| Band Material | Yellow Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Oyster |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
























