Rolex Datejust 41 Rose Gold/Steel Chocolate Diamond Dial Fluted Bezel Jubilee Bracelet 126331 -
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126331 |
| Series | Datejust 41 |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Bezel | Rose Gold Fluted |
| Dial Color | Chocolate |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Hands | Rose Gold |
| Movement | Automatic |
| Bracelet | Jubilee |
| Band Material | Rose Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Rolex Datejust 41 Rose Gold/Steel Chocolate Diamond Dial Fluted Bezel Jubilee Bracelet 126331 -
Rolex Datejust 41 Rose Gold/Steel Chocolate Diamond Dial Fluted Bezel Jubilee Bracelet 126331 -
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126331 |
| Series | Datejust 41 |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Bezel | Rose Gold Fluted |
| Dial Color | Chocolate |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Hands | Rose Gold |
| Movement | Automatic |
| Bracelet | Jubilee |
| Band Material | Rose Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126331 |
| Series | Datejust 41 |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Bezel | Rose Gold Fluted |
| Dial Color | Chocolate |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Hands | Rose Gold |
| Movement | Automatic |
| Bracelet | Jubilee |
| Band Material | Rose Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |






















