Rolex Datejust 41 Yellow Gold/Steel Champagne Diamond Dial Smooth Bezel Jubilee Bracelet 126303 -
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Production Year | 2010-Current |
| Model Number | 126303 |
| Series | Datejust 41 |
| Model Year | 2016-Current |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Yellow Gold Domed |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Dial Type | Analog |
| Date at | 3 o’clock |
| Dial Color | Champagne |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Hands | Yellow Gold |
| Band Material | Yellow Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Jubilee |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Rolex Datejust 41 Yellow Gold/Steel Champagne Diamond Dial Smooth Bezel Jubilee Bracelet 126303 -
Rolex Datejust 41 Yellow Gold/Steel Champagne Diamond Dial Smooth Bezel Jubilee Bracelet 126303 -
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Production Year | 2010-Current |
| Model Number | 126303 |
| Series | Datejust 41 |
| Model Year | 2016-Current |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Yellow Gold Domed |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Dial Type | Analog |
| Date at | 3 o’clock |
| Dial Color | Champagne |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Hands | Yellow Gold |
| Band Material | Yellow Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Jubilee |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Original: $15,400.00
-65%$15,400.00
$5,390.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Unworn |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Rolex |
| Production Year | 2010-Current |
| Model Number | 126303 |
| Series | Datejust 41 |
| Model Year | 2016-Current |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Yellow Gold Domed |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Solid |
| Material | Steel/Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Dial Type | Analog |
| Date at | 3 o’clock |
| Dial Color | Champagne |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Hands | Yellow Gold |
| Band Material | Yellow Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Jubilee |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
























