Rolex Datejust 41 Rose Gold/Steel White Mother of Pearl Diamond Dial Smooth Bezel Oyster Bracelet 126301 -
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126301 |
| Series | Datejust 41 |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Bezel | Rose Gold Domed |
| Dial Color | White Mother of Pearl |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Movement | Automatic |
| Band Material | Rose Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Oyster |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Rolex Datejust 41 Rose Gold/Steel White Mother of Pearl Diamond Dial Smooth Bezel Oyster Bracelet 126301 -
Rolex Datejust 41 Rose Gold/Steel White Mother of Pearl Diamond Dial Smooth Bezel Oyster Bracelet 126301 -
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126301 |
| Series | Datejust 41 |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Bezel | Rose Gold Domed |
| Dial Color | White Mother of Pearl |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Movement | Automatic |
| Band Material | Rose Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Oyster |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
Original: $18,850.00
-65%$18,850.00
$6,597.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126301 |
| Series | Datejust 41 |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Round |
| Bezel | Rose Gold Domed |
| Dial Color | White Mother of Pearl |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Movement | Automatic |
| Band Material | Rose Gold/Steel |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet | Oyster |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
























