Rolex Datejust 36 Yellow Gold/Steel Olive Green Roman Diamond VI Dial & Fluted Bezel Jubilee Bracelet 126233
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126233 |
| Series | Datejust 36 |
| Case Size | 36 mm |
| Case Type | Super-Case |
| Bezel | Yellow Gold Fluted |
| Dial Color | Olive Green |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Roman / Diamond |
| Hands | Yellow Gold |
| Movement | Automatic |
| Bracelet | Jubilee |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
| Water Resistance | - |
| Power Reserve | - |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












Rolex Datejust 36 Yellow Gold/Steel Olive Green Roman Diamond VI Dial & Fluted Bezel Jubilee Bracelet 126233
Rolex Datejust 36 Yellow Gold/Steel Olive Green Roman Diamond VI Dial & Fluted Bezel Jubilee Bracelet 126233
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126233 |
| Series | Datejust 36 |
| Case Size | 36 mm |
| Case Type | Super-Case |
| Bezel | Yellow Gold Fluted |
| Dial Color | Olive Green |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Roman / Diamond |
| Hands | Yellow Gold |
| Movement | Automatic |
| Bracelet | Jubilee |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
| Water Resistance | - |
| Power Reserve | - |
Original: $23,750.00
-65%$23,750.00
$8,312.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Unworn |
| Model Number | 126233 |
| Series | Datejust 36 |
| Case Size | 36 mm |
| Case Type | Super-Case |
| Bezel | Yellow Gold Fluted |
| Dial Color | Olive Green |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Roman / Diamond |
| Hands | Yellow Gold |
| Movement | Automatic |
| Bracelet | Jubilee |
| Clasp | Folding Oysterclasp |
| Bracelet Type | Heavy: New Style |
| Water Resistance | - |
| Power Reserve | - |
























