Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Rhodium Dial 37mm-15450ST.OO.1256ST.02
Basic Info
| Reference number | 15450ST.OO.1256ST.02 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | 12218A |
|---|
Case
| Dial | Grey |
|---|
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Rhodium Dial 37mm-15450ST.OO.1256ST.02
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Rhodium Dial 37mm-15450ST.OO.1256ST.02
Basic Info
| Reference number | 15450ST.OO.1256ST.02 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | 12218A |
|---|
Case
| Dial | Grey |
|---|
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |
Original: $67,300.00
-65%$67,300.00
$23,555.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 15450ST.OO.1256ST.02 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | 12218A |
|---|
Case
| Dial | Grey |
|---|
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |
























