Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Grey Dial 37mm-15450OR.OO.1256OR.01
Basic Info
| Reference number | 15450OR.OO.1256OR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Power reserve | 60 h |
| Number of jewels | 40 |
Case
| Case material | Yellow gold |
|---|---|
| Case diameter | 36 mm |
Bracelet/strap
| Bracelet color | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp material | Rose Gold |
| Date | Rose Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Grey Dial 37mm-15450OR.OO.1256OR.01
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Grey Dial 37mm-15450OR.OO.1256OR.01
Basic Info
| Reference number | 15450OR.OO.1256OR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Power reserve | 60 h |
| Number of jewels | 40 |
Case
| Case material | Yellow gold |
|---|---|
| Case diameter | 36 mm |
Bracelet/strap
| Bracelet color | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp material | Rose Gold |
| Date | Rose Gold |
Original: $74,500.00
-65%$74,500.00
$26,075.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 15450OR.OO.1256OR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Power reserve | 60 h |
| Number of jewels | 40 |
Case
| Case material | Yellow gold |
|---|---|
| Case diameter | 36 mm |
Bracelet/strap
| Bracelet color | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp material | Rose Gold |
| Date | Rose Gold |



















