Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding QE II Cup 2017 Limited Edition of 200 Watch-Rhodium Dial 37mm-15453IP.ZZ.1256IP.01
Basic Info
| Reference number | 15453IP.ZZ.1256IP.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|
Case
| Case material | Platinum |
|---|---|
| Case diameter | 37 mm |
Bracelet/strap
| Clasp material | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding QE II Cup 2017 Limited Edition of 200 Watch-Rhodium Dial 37mm-15453IP.ZZ.1256IP.01
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding QE II Cup 2017 Limited Edition of 200 Watch-Rhodium Dial 37mm-15453IP.ZZ.1256IP.01
Basic Info
| Reference number | 15453IP.ZZ.1256IP.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|
Case
| Case material | Platinum |
|---|---|
| Case diameter | 37 mm |
Bracelet/strap
| Clasp material | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
Original: $75,000.00
-65%$75,000.00
$26,250.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 15453IP.ZZ.1256IP.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|
Case
| Case material | Platinum |
|---|---|
| Case diameter | 37 mm |
Bracelet/strap
| Clasp material | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |



















