Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Watch-Blue Dial 41mm-26574ST.OO.1220ST.02
Basic Info
| Reference number | 26574ST.OO.1220ST.02 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Perpetual Calendar |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Movement/Caliber | 5134 |
| Power reserve | 40 h |
| Number of jewels | 38 |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Water resistance | 2 ATM |
| Dial | Blue |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Watch-Blue Dial 41mm-26574ST.OO.1220ST.02
Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Watch-Blue Dial 41mm-26574ST.OO.1220ST.02
Basic Info
| Reference number | 26574ST.OO.1220ST.02 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Perpetual Calendar |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Movement/Caliber | 5134 |
| Power reserve | 40 h |
| Number of jewels | 38 |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Water resistance | 2 ATM |
| Dial | Blue |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 26574ST.OO.1220ST.02 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Perpetual Calendar |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Movement/Caliber | 5134 |
| Power reserve | 40 h |
| Number of jewels | 38 |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Water resistance | 2 ATM |
| Dial | Blue |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |

















