Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Watch-Blue Dial 41mm-26331OR.OO.1220OR.01
Basic Info
| Reference number | 26331OR.OO.1220OR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph |
Caliber
| Code | APRO07109 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 2385 |
| Power reserve | 40 h |
Case
| Case material | Rose gold |
|---|---|
| Case diameter | 41 mm |
| Bezel material | Rose gold |
| Dial | Blue |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Watch-Blue Dial 41mm-26331OR.OO.1220OR.01
Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Watch-Blue Dial 41mm-26331OR.OO.1220OR.01
Basic Info
| Reference number | 26331OR.OO.1220OR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph |
Caliber
| Code | APRO07109 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 2385 |
| Power reserve | 40 h |
Case
| Case material | Rose gold |
|---|---|
| Case diameter | 41 mm |
| Bezel material | Rose gold |
| Dial | Blue |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 26331OR.OO.1220OR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph |
Caliber
| Code | APRO07109 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 2385 |
| Power reserve | 40 h |
Case
| Case material | Rose gold |
|---|---|
| Case diameter | 41 mm |
| Bezel material | Rose gold |
| Dial | Blue |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Rose Gold |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
























