✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Rolex Cosmograph Daytona 40 mm Steel Ceramic "Panda" White Dial - 126500LN
| Brand | Rolex |
| Series | Cosmograph Daytona |
| Model Number | 126500LN |
| Model Year | Call For Enquiry |
| Production Year | Call For Enquiry |
| Condition | Call For Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Sports Watch |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 40 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Solid |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Ceramic |
| Water Resistance | 100 Meters (330 Feet) |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | White ("Panda") |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Index |
| Hands | Luminous |
| Bracelet | Oyster |
| Band Material | Stainless Steel |
| Clasp | Folding Oysterlock Safety |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Rolex Cosmograph Daytona 40 mm Steel Ceramic "Panda" White Dial - 126500LN
Rolex Cosmograph Daytona 40 mm Steel Ceramic "Panda" White Dial - 126500LN
| Brand | Rolex |
| Series | Cosmograph Daytona |
| Model Number | 126500LN |
| Model Year | Call For Enquiry |
| Production Year | Call For Enquiry |
| Condition | Call For Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Sports Watch |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 40 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Solid |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Ceramic |
| Water Resistance | 100 Meters (330 Feet) |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | White ("Panda") |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Index |
| Hands | Luminous |
| Bracelet | Oyster |
| Band Material | Stainless Steel |
| Clasp | Folding Oysterlock Safety |
$13,125.00
Original: $37,500.00
-65%Rolex Cosmograph Daytona 40 mm Steel Ceramic "Panda" White Dial - 126500LN—
$37,500.00
$13,125.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rolex |
| Series | Cosmograph Daytona |
| Model Number | 126500LN |
| Model Year | Call For Enquiry |
| Production Year | Call For Enquiry |
| Condition | Call For Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Sports Watch |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 40 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Solid |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Ceramic |
| Water Resistance | 100 Meters (330 Feet) |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | White ("Panda") |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Index |
| Hands | Luminous |
| Bracelet | Oyster |
| Band Material | Stainless Steel |
| Clasp | Folding Oysterlock Safety |













