✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille Manual Winding Tourbillon Pharrell Williams Open-Work Dial | RM52-05
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM52-05 |
| Reference | RM52-05 |
| Gender | Men's |
| Movement | Manual |
| Power Reserve | 42 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Carbon TPT |
| Band Color | Orange |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | Titanium |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | Titanium |
| Water Resistance | 50m |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille Manual Winding Tourbillon Pharrell Williams Open-Work Dial | RM52-05
Richard Mille Manual Winding Tourbillon Pharrell Williams Open-Work Dial | RM52-05
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM52-05 |
| Reference | RM52-05 |
| Gender | Men's |
| Movement | Manual |
| Power Reserve | 42 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Carbon TPT |
| Band Color | Orange |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | Titanium |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | Titanium |
| Water Resistance | 50m |
$1,750,000.00
Original: $5,000,000.00
-65%Richard Mille Manual Winding Tourbillon Pharrell Williams Open-Work Dial | RM52-05—
$5,000,000.00
$1,750,000.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM52-05 |
| Reference | RM52-05 |
| Gender | Men's |
| Movement | Manual |
| Power Reserve | 42 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Carbon TPT |
| Band Color | Orange |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | Titanium |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | Titanium |
| Water Resistance | 50m |












