Richard Mille Manual Winding Tourbillon Bubba Watson 50mm Open-Work Dial | RM38-01
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM38-01 |
| Reference | RM38-01 |
| Gender | Men's |
| Movement | Manual |
| Power Reserve | 48 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | White |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | White Quartz TPT and Titanium |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Open-work |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | White Quartz TPT |
| Water Resistance | 50m |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille Manual Winding Tourbillon Bubba Watson 50mm Open-Work Dial | RM38-01
Richard Mille Manual Winding Tourbillon Bubba Watson 50mm Open-Work Dial | RM38-01
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM38-01 |
| Reference | RM38-01 |
| Gender | Men's |
| Movement | Manual |
| Power Reserve | 48 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | White |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | White Quartz TPT and Titanium |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Open-work |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | White Quartz TPT |
| Water Resistance | 50m |
Original: $100,000.00
-65%$100,000.00
$35,000.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM38-01 |
| Reference | RM38-01 |
| Gender | Men's |
| Movement | Manual |
| Power Reserve | 48 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | White |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | White Quartz TPT and Titanium |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Open-work |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | White Quartz TPT |
| Water Resistance | 50m |












