✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Richard Mille Coloured Ceramic Lavender Pink Limited Edition | RM07-01 (3)
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM07-01 |
| Reference | RM07-01 |
| Gender | Women's |
| Movement | Automatic |
| Calibre | CRMA2 |
| Power Reserve | 50 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | Orange |
| Clasp | Deployment |
| Case Size | 31.40mm X 45.23mm |
| Case Material | Ceramic |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Sub Dials | None |
| Bezel Material | Ceramic |
| Water Resistance | 50 Meters / 164 Feet |
| Functions | Date, Hours, Minutes, Seconds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille Coloured Ceramic Lavender Pink Limited Edition | RM07-01 (3)
Richard Mille Coloured Ceramic Lavender Pink Limited Edition | RM07-01 (3)
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM07-01 |
| Reference | RM07-01 |
| Gender | Women's |
| Movement | Automatic |
| Calibre | CRMA2 |
| Power Reserve | 50 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | Orange |
| Clasp | Deployment |
| Case Size | 31.40mm X 45.23mm |
| Case Material | Ceramic |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Sub Dials | None |
| Bezel Material | Ceramic |
| Water Resistance | 50 Meters / 164 Feet |
| Functions | Date, Hours, Minutes, Seconds |
$35,000.00
Original: $100,000.00
-65%Richard Mille Coloured Ceramic Lavender Pink Limited Edition | RM07-01 (3)—
$100,000.00
$35,000.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM07-01 |
| Reference | RM07-01 |
| Gender | Women's |
| Movement | Automatic |
| Calibre | CRMA2 |
| Power Reserve | 50 Hours |
| Condition | Contact Us For Details |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | Orange |
| Clasp | Deployment |
| Case Size | 31.40mm X 45.23mm |
| Case Material | Ceramic |
| Dial Type | No Numerals |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Sub Dials | None |
| Bezel Material | Ceramic |
| Water Resistance | 50 Meters / 164 Feet |
| Functions | Date, Hours, Minutes, Seconds |












