Richard Mille Automatic Winding Rafael Nadal Open-Work Dial 50mm Openworked Dial | RM35-03 (2)
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM35-03 |
| Reference | RM35-03 |
| Gender | Men's |
| Movement | Automatic |
| Power Reserve | 55 Hours |
| Condition | Brand New |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | Blue |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | Carbon |
| Dial Type | Open-Work |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | White Quartz |
| Water Resistance | 50m |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Richard Mille Automatic Winding Rafael Nadal Open-Work Dial 50mm Openworked Dial | RM35-03 (2)
Richard Mille Automatic Winding Rafael Nadal Open-Work Dial 50mm Openworked Dial | RM35-03 (2)
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM35-03 |
| Reference | RM35-03 |
| Gender | Men's |
| Movement | Automatic |
| Power Reserve | 55 Hours |
| Condition | Brand New |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | Blue |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | Carbon |
| Dial Type | Open-Work |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | White Quartz |
| Water Resistance | 50m |
Original: $593,000.00
-65%$593,000.00
$207,550.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Richard Mille |
| Model | RM35-03 |
| Reference | RM35-03 |
| Gender | Men's |
| Movement | Automatic |
| Power Reserve | 55 Hours |
| Condition | Brand New |
| Box/Papers | Included |
| Band Type | Strap |
| Band Material | Rubber |
| Band Color | Blue |
| Clasp | Double Fold Clasp |
| Case Material | Carbon |
| Dial Type | Open-Work |
| Dial Color | Openworked |
| Crystal | Sapphire |
| Bezel Material | White Quartz |
| Water Resistance | 50m |












