✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Twenty-4 Rose Gold Sunburst Olive Green Dial 36mm - 7340/1R-010 (2025)
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference Number | 7340/1R-010 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Diameter | 36mm |
| Dial | Sunburst Olive Green |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Year | 2025 |
| Condition | New |
| Box & Papers | Original Box, Original Papers |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Twenty-4 Rose Gold Sunburst Olive Green Dial 36mm - 7340/1R-010 (2025)
Patek Philippe Twenty-4 Rose Gold Sunburst Olive Green Dial 36mm - 7340/1R-010 (2025)
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference Number | 7340/1R-010 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Diameter | 36mm |
| Dial | Sunburst Olive Green |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Year | 2025 |
| Condition | New |
| Box & Papers | Original Box, Original Papers |
$43,225.00
Original: $123,500.00
-65%Patek Philippe Twenty-4 Rose Gold Sunburst Olive Green Dial 36mm - 7340/1R-010 (2025)—
$123,500.00
$43,225.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference Number | 7340/1R-010 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Diameter | 36mm |
| Dial | Sunburst Olive Green |
| Bracelet Material | Rose Gold |
| Year | 2025 |
| Condition | New |
| Box & Papers | Original Box, Original Papers |













