Patek Philippe Nautilus Platinum Diamond Baguette Black Diamond Dial | 5711/110P-001
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Nautilus |
| Model Number | 5711/110P-001 |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Platinum |
| Case Size | 40 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Diamond |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Black |
| Dial Type | Analog |
| Date | 3 o'clock |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Band Material | Platinum |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Sports Watch |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Nautilus Platinum Diamond Baguette Black Diamond Dial | 5711/110P-001
Patek Philippe Nautilus Platinum Diamond Baguette Black Diamond Dial | 5711/110P-001
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Nautilus |
| Model Number | 5711/110P-001 |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Platinum |
| Case Size | 40 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Diamond |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Black |
| Dial Type | Analog |
| Date | 3 o'clock |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Band Material | Platinum |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Sports Watch |
Original: $479,999.00
-65%$479,999.00
$167,999.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Nautilus |
| Model Number | 5711/110P-001 |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Platinum |
| Case Size | 40 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Diamond |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Black |
| Dial Type | Analog |
| Date | 3 o'clock |
| Dial Markers | Set with Diamonds |
| Band Material | Platinum |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Sports Watch |












