Patek Philippe Grand Complications Minute Repeater White Gold Black Dial | 5078G-010
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Grand Complications |
| Model Number | 5078G-010 |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | White Gold |
| Case Size | 38 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | White Gold |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Black |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Arabic |
| Bracelet | Alligator Leather Strap |
| Band Material | Leather |
| Clasp | Fold-Over Clasp |
| Water Resistance | None |
| Gender | Men's |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications Minute Repeater White Gold Black Dial | 5078G-010
Patek Philippe Grand Complications Minute Repeater White Gold Black Dial | 5078G-010
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Grand Complications |
| Model Number | 5078G-010 |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | White Gold |
| Case Size | 38 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | White Gold |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Black |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Arabic |
| Bracelet | Alligator Leather Strap |
| Band Material | Leather |
| Clasp | Fold-Over Clasp |
| Water Resistance | None |
| Gender | Men's |
Original: $449,999.00
-65%$449,999.00
$157,499.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Grand Complications |
| Model Number | 5078G-010 |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | White Gold |
| Case Size | 38 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | White Gold |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Black |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Arabic |
| Bracelet | Alligator Leather Strap |
| Band Material | Leather |
| Clasp | Fold-Over Clasp |
| Water Resistance | None |
| Gender | Men's |












