Patek Philippe Grand Complications 40mm Perpetual Calendar Moon Phases White Gold Smoked Sapphire Dial - 6159G-001 - 2025
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Grand Complications - Perpetual Calendar Moon Phases |
| Reference Number | 6159G-001 |
| Movement | Manual Winding |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 40mm |
| Dial | Smoked Sapphire |
| Bracelet Material | Composite Strap |
| Model Year | 2025 |
| Condition | New |
| Box & Papers | Original Box, Original Papers |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Grand Complications 40mm Perpetual Calendar Moon Phases White Gold Smoked Sapphire Dial - 6159G-001 - 2025
Patek Philippe Grand Complications 40mm Perpetual Calendar Moon Phases White Gold Smoked Sapphire Dial - 6159G-001 - 2025
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Grand Complications - Perpetual Calendar Moon Phases |
| Reference Number | 6159G-001 |
| Movement | Manual Winding |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 40mm |
| Dial | Smoked Sapphire |
| Bracelet Material | Composite Strap |
| Model Year | 2025 |
| Condition | New |
| Box & Papers | Original Box, Original Papers |
Original: $166,500.00
-65%$166,500.00
$58,275.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Grand Complications - Perpetual Calendar Moon Phases |
| Reference Number | 6159G-001 |
| Movement | Manual Winding |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 40mm |
| Dial | Smoked Sapphire |
| Bracelet Material | Composite Strap |
| Model Year | 2025 |
| Condition | New |
| Box & Papers | Original Box, Original Papers |













