✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Patek Philippe Complications World Time Platinum Cloisonn Dial - 39.5 mm - 5131/1P-001
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Complications |
| Model Number | 5131/1P-001 |
| Model Year | 2017-2022 |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Platinum |
| Case Size | 39.5 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | White |
| Dial Type | Analog |
| Bracelet | Platinum |
| Band Material | Platinum |
| Gender | Men's |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Complications World Time Platinum Cloisonn Dial - 39.5 mm - 5131/1P-001
Patek Philippe Complications World Time Platinum Cloisonn Dial - 39.5 mm - 5131/1P-001
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Complications |
| Model Number | 5131/1P-001 |
| Model Year | 2017-2022 |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Platinum |
| Case Size | 39.5 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | White |
| Dial Type | Analog |
| Bracelet | Platinum |
| Band Material | Platinum |
| Gender | Men's |
$59,491.25
Original: $169,975.00
-65%Patek Philippe Complications World Time Platinum Cloisonn Dial - 39.5 mm - 5131/1P-001—
$169,975.00
$59,491.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Complications |
| Model Number | 5131/1P-001 |
| Model Year | 2017-2022 |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Platinum |
| Case Size | 39.5 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | White |
| Dial Type | Analog |
| Bracelet | Platinum |
| Band Material | Platinum |
| Gender | Men's |













