Patek Philippe Aquanaut Travel Time Rose Gold Brown Dial | 5164R-001
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Aquanaut |
| Model Number | 5164R-001 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 40.8 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Rounded Octagonal Shape |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Brown |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Arabic |
| Bracelet Material | Composite |
| Clasp | Aquanaut fold-over clasp |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Dress Watch |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Patek Philippe Aquanaut Travel Time Rose Gold Brown Dial | 5164R-001
Patek Philippe Aquanaut Travel Time Rose Gold Brown Dial | 5164R-001
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Aquanaut |
| Model Number | 5164R-001 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 40.8 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Rounded Octagonal Shape |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Brown |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Arabic |
| Bracelet Material | Composite |
| Clasp | Aquanaut fold-over clasp |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Dress Watch |
Original: $132,500.00
-65%$132,500.00
$46,375.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Patek Philippe |
| Series | Aquanaut |
| Model Number | 5164R-001 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Production Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 40.8 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Rounded Octagonal Shape |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Brown |
| Dial Type | Analog |
| Dial Markers | Arabic |
| Bracelet Material | Composite |
| Clasp | Aquanaut fold-over clasp |
| Gender | Men's |
| Watch Style | Dress Watch |













