Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Blue Dial 37mm-15451ST.ZZ.1256ST.03
Basic Info
| Reference number | 15451ST.ZZ.1256ST.03 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Power reserve | 60 h |
Case
| Glass | Sapphire Glass |
|---|---|
| Dial | Blue |
| Case material | Steel |
| Case diameter | 37 mm |
Bracelet/strap
| Bracelet color | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Blue Dial 37mm-15451ST.ZZ.1256ST.03
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Watch-Blue Dial 37mm-15451ST.ZZ.1256ST.03
Basic Info
| Reference number | 15451ST.ZZ.1256ST.03 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Power reserve | 60 h |
Case
| Glass | Sapphire Glass |
|---|---|
| Dial | Blue |
| Case material | Steel |
| Case diameter | 37 mm |
Bracelet/strap
| Bracelet color | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |
Original: $49,750.00
-65%$49,750.00
$17,412.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 15451ST.ZZ.1256ST.03 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Power reserve | 60 h |
Case
| Glass | Sapphire Glass |
|---|---|
| Dial | Blue |
| Case material | Steel |
| Case diameter | 37 mm |
Bracelet/strap
| Bracelet color | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |





















