Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Chronograph Yellow Gold 41mm Green Dial Bracelet 26331BA.OO.1220BA.02
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model Number | 26331BA.OO.1220BA.02 |
| Series | Royal Oak |
| Model Year | 2017-2021 |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Octagonal Bezel |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Transparent |
| Material | Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Dial Type | Analog |
| Dial Color | Green |
| Dial Markers | Grande Tapisserie |
| Hands | Luminous |
| Band Material | Yellow Gold |
| Clasp | AP Folding Clasp |
| Watch Style | Sports Watch |
| Gender | Men's |
| Complication | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Chronograph Yellow Gold 41mm Green Dial Bracelet 26331BA.OO.1220BA.02
Audemars Piguet Royal Oak Selfwinding Chronograph Yellow Gold 41mm Green Dial Bracelet 26331BA.OO.1220BA.02
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model Number | 26331BA.OO.1220BA.02 |
| Series | Royal Oak |
| Model Year | 2017-2021 |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Octagonal Bezel |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Transparent |
| Material | Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Dial Type | Analog |
| Dial Color | Green |
| Dial Markers | Grande Tapisserie |
| Hands | Luminous |
| Band Material | Yellow Gold |
| Clasp | AP Folding Clasp |
| Watch Style | Sports Watch |
| Gender | Men's |
| Complication | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model Number | 26331BA.OO.1220BA.02 |
| Series | Royal Oak |
| Model Year | 2017-2021 |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Octagonal Bezel |
| Movement | Automatic |
| Case Back | Transparent |
| Material | Yellow Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Dial Type | Analog |
| Dial Color | Green |
| Dial Markers | Grande Tapisserie |
| Hands | Luminous |
| Band Material | Yellow Gold |
| Clasp | AP Folding Clasp |
| Watch Style | Sports Watch |
| Gender | Men's |
| Complication | Chronograph |

















