Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Watch-Blue Dial 41mm-26574BA.OO.1220BA.01
Basic Info
| Reference number | 26574BA.OO.1220BA.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Perpetual Calendar |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Movement/Caliber | 5134 |
| Power reserve | 40 h |
| Number of jewels | 38 |
Case
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Yellow gold |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Watch-Blue Dial 41mm-26574BA.OO.1220BA.01
Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar Watch-Blue Dial 41mm-26574BA.OO.1220BA.01
Basic Info
| Reference number | 26574BA.OO.1220BA.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Perpetual Calendar |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Movement/Caliber | 5134 |
| Power reserve | 40 h |
| Number of jewels | 38 |
Case
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Yellow gold |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 26574BA.OO.1220BA.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Perpetual Calendar |
Caliber
| Movement | Automatic |
|---|---|
| Movement/Caliber | 5134 |
| Power reserve | 40 h |
| Number of jewels | 38 |
Case
| Thickness | 10 mm |
|---|---|
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Yellow gold |
|---|---|
| Clasp material | |
| Clasp | Fold clasp |















