Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar "John Mayer" 41mm White Gold Crystal Sand Blue Dial 26574BC.OO.1220BC.02
| BRAND | Audemars Piguet |
| SERIES | Royal Oak |
| MODEL NUMBER | 26574BC.OO.1220BC.02 |
| PRODUCTION YEAR | Call for Enquiry |
| CONDITION | Call for Enquiry |
| BOX/PAPERS | Box & Papers |
| CASE MATERIAL | White Gold |
| CASE SIZE | 41 mm |
| CASE SHAPE | Octagonal |
| CASE BACK | Transparent |
| CROWN | Screw Down |
| BEZEL | White Gold |
| CALIBER | 5134 |
| MOVEMENT | Automatic |
| HANDS | Luminous |
| DIAL COLOR | Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL MARKERS | Index |
| BAND MATERIAL | White Gold |
| CLASP | AP Folding Clasp |
| WATER RESISTANCE | 20 Meters (60 Feet) |
| GENDER | Men's |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar "John Mayer" 41mm White Gold Crystal Sand Blue Dial 26574BC.OO.1220BC.02
Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar "John Mayer" 41mm White Gold Crystal Sand Blue Dial 26574BC.OO.1220BC.02
| BRAND | Audemars Piguet |
| SERIES | Royal Oak |
| MODEL NUMBER | 26574BC.OO.1220BC.02 |
| PRODUCTION YEAR | Call for Enquiry |
| CONDITION | Call for Enquiry |
| BOX/PAPERS | Box & Papers |
| CASE MATERIAL | White Gold |
| CASE SIZE | 41 mm |
| CASE SHAPE | Octagonal |
| CASE BACK | Transparent |
| CROWN | Screw Down |
| BEZEL | White Gold |
| CALIBER | 5134 |
| MOVEMENT | Automatic |
| HANDS | Luminous |
| DIAL COLOR | Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL MARKERS | Index |
| BAND MATERIAL | White Gold |
| CLASP | AP Folding Clasp |
| WATER RESISTANCE | 20 Meters (60 Feet) |
| GENDER | Men's |
Original: $375,000.00
-65%$375,000.00
$131,250.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| BRAND | Audemars Piguet |
| SERIES | Royal Oak |
| MODEL NUMBER | 26574BC.OO.1220BC.02 |
| PRODUCTION YEAR | Call for Enquiry |
| CONDITION | Call for Enquiry |
| BOX/PAPERS | Box & Papers |
| CASE MATERIAL | White Gold |
| CASE SIZE | 41 mm |
| CASE SHAPE | Octagonal |
| CASE BACK | Transparent |
| CROWN | Screw Down |
| BEZEL | White Gold |
| CALIBER | 5134 |
| MOVEMENT | Automatic |
| HANDS | Luminous |
| DIAL COLOR | Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| DIAL MARKERS | Index |
| BAND MATERIAL | White Gold |
| CLASP | AP Folding Clasp |
| WATER RESISTANCE | 20 Meters (60 Feet) |
| GENDER | Men's |



















