Audemars Piguet Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph Black Rose Gold Rubber Manual 45mm - 26421OR.OO.A002CA.01
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph |
| Model Number | 26421OR.OO.A002CA.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 45 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Rose Gold |
| Movement | Manual-Wind |
| Dial Color | Skeleton |
| Dial Type | Analog |
| Date | At 3 o'clock |
| Band Material | Rubber |
| Clasp | Pin Buckle |
| Gender | Men's |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph Black Rose Gold Rubber Manual 45mm - 26421OR.OO.A002CA.01
Audemars Piguet Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph Black Rose Gold Rubber Manual 45mm - 26421OR.OO.A002CA.01
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph |
| Model Number | 26421OR.OO.A002CA.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 45 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Rose Gold |
| Movement | Manual-Wind |
| Dial Color | Skeleton |
| Dial Type | Analog |
| Date | At 3 o'clock |
| Band Material | Rubber |
| Clasp | Pin Buckle |
| Gender | Men's |
Original: $299,999.00
-65%$299,999.00
$104,999.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph |
| Model Number | 26421OR.OO.A002CA.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 45 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Rose Gold |
| Movement | Manual-Wind |
| Dial Color | Skeleton |
| Dial Type | Analog |
| Date | At 3 o'clock |
| Band Material | Rubber |
| Clasp | Pin Buckle |
| Gender | Men's |



















