Audemars Piguet Royal Oak Offshore 44mm Grande Complication White Ceramic Sapphire Dial Rubber Strap - 26582CB.OO.A010CA.01
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Royal Oak Offshore Grande Complication |
| Model Number | 26582CB.OO.A010CA.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Ceramic |
| Case Size | 44 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Ceramic |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Skeleton |
| Dial Type | Analog |
| Date | At 3 o'clock |
| Band Material | Rubber |
| Clasp | Pin Buckle |
| Gender | Men's |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 44mm Grande Complication White Ceramic Sapphire Dial Rubber Strap - 26582CB.OO.A010CA.01
Audemars Piguet Royal Oak Offshore 44mm Grande Complication White Ceramic Sapphire Dial Rubber Strap - 26582CB.OO.A010CA.01
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Royal Oak Offshore Grande Complication |
| Model Number | 26582CB.OO.A010CA.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Ceramic |
| Case Size | 44 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Ceramic |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Skeleton |
| Dial Type | Analog |
| Date | At 3 o'clock |
| Band Material | Rubber |
| Clasp | Pin Buckle |
| Gender | Men's |
Original: $866,000.00
-65%$866,000.00
$303,100.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Royal Oak Offshore Grande Complication |
| Model Number | 26582CB.OO.A010CA.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Ceramic |
| Case Size | 44 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Case Back | Transparent |
| Crown | Screw Down |
| Bezel | Ceramic |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Skeleton |
| Dial Type | Analog |
| Date | At 3 o'clock |
| Band Material | Rubber |
| Clasp | Pin Buckle |
| Gender | Men's |



















