✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Rose Gold 38mm Silver Dial 26315OR.OO.1256OR.01
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Audemars Piguet |
| Production Year | Current Production |
| Model Number | 26315OR.OO.1256OR.01 |
| Series | Royal Oak Selfwinding Chronograph |
| Model Year | Current Model |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 38 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Automatic |
| Dial Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Dial Markers | Grande Tapisserie |
| Band Material | Rose Gold |
| Clasp | AP Folding Clasp |
| Watch Style | Sports Watch |
| Gender | Unisex |
| Country of Manufacture | Switzerland |
| Complication | Chronograph |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Rose Gold 38mm Silver Dial 26315OR.OO.1256OR.01
Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Rose Gold 38mm Silver Dial 26315OR.OO.1256OR.01
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Audemars Piguet |
| Production Year | Current Production |
| Model Number | 26315OR.OO.1256OR.01 |
| Series | Royal Oak Selfwinding Chronograph |
| Model Year | Current Model |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 38 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Automatic |
| Dial Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Dial Markers | Grande Tapisserie |
| Band Material | Rose Gold |
| Clasp | AP Folding Clasp |
| Watch Style | Sports Watch |
| Gender | Unisex |
| Country of Manufacture | Switzerland |
| Complication | Chronograph |
$83,500.00
Audemars Piguet Royal Oak Chronograph Rose Gold 38mm Silver Dial 26315OR.OO.1256OR.01—
$83,500.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Box/Papers | Box & Papers |
| Brand | Audemars Piguet |
| Production Year | Current Production |
| Model Number | 26315OR.OO.1256OR.01 |
| Series | Royal Oak Selfwinding Chronograph |
| Model Year | Current Model |
| Case Material | Rose Gold |
| Case Size | 38 mm |
| Case Shape | Octagonal |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Automatic |
| Dial Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Dial Markers | Grande Tapisserie |
| Band Material | Rose Gold |
| Clasp | AP Folding Clasp |
| Watch Style | Sports Watch |
| Gender | Unisex |
| Country of Manufacture | Switzerland |
| Complication | Chronograph |
