Audemars Piguet Royal Oak "50th Anniversary" Rose Gold Blue Dial 34mm Diamond Bezel | 77451OR.ZZ.1361OR.02
| BRAND | Audemars Piguet |
| SERIES | Royal Oak |
| MODEL NUMBER | 77451OR.ZZ.1361OR.02 |
| PRODUCTION YEAR | Call for Enquiry |
| CONDITION | Call for Enquiry |
| BOX/PAPERS | Box & Papers |
| CASE MATERIAL | Rose Gold |
| CASE SIZE | 34 mm |
| CASE BACK | Transparent |
| CASE DETAIL | 18-carat pink gold case, bezel set with brilliant-cut diamonds, glareproofed sapphire crystal and caseback. |
| CROWN | Screw Down |
| BEZEL | Set with Diamonds |
| MOVEMENT | Automatic |
| HANDS | Luminous |
| DIAL COLOR | Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| DATE | 3 o'clock |
| DIAL MARKERS | Grande Tapisserie |
| BAND MATERIAL | Rose Gold |
| CLASP | AP Folding Clasp |
| WATER RESISTANCE | 50 Meters (165 Feet) |
| GENDER | Ladies |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Royal Oak "50th Anniversary" Rose Gold Blue Dial 34mm Diamond Bezel | 77451OR.ZZ.1361OR.02
Audemars Piguet Royal Oak "50th Anniversary" Rose Gold Blue Dial 34mm Diamond Bezel | 77451OR.ZZ.1361OR.02
| BRAND | Audemars Piguet |
| SERIES | Royal Oak |
| MODEL NUMBER | 77451OR.ZZ.1361OR.02 |
| PRODUCTION YEAR | Call for Enquiry |
| CONDITION | Call for Enquiry |
| BOX/PAPERS | Box & Papers |
| CASE MATERIAL | Rose Gold |
| CASE SIZE | 34 mm |
| CASE BACK | Transparent |
| CASE DETAIL | 18-carat pink gold case, bezel set with brilliant-cut diamonds, glareproofed sapphire crystal and caseback. |
| CROWN | Screw Down |
| BEZEL | Set with Diamonds |
| MOVEMENT | Automatic |
| HANDS | Luminous |
| DIAL COLOR | Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| DATE | 3 o'clock |
| DIAL MARKERS | Grande Tapisserie |
| BAND MATERIAL | Rose Gold |
| CLASP | AP Folding Clasp |
| WATER RESISTANCE | 50 Meters (165 Feet) |
| GENDER | Ladies |
Original: $65,999.00
-65%$65,999.00
$23,099.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| BRAND | Audemars Piguet |
| SERIES | Royal Oak |
| MODEL NUMBER | 77451OR.ZZ.1361OR.02 |
| PRODUCTION YEAR | Call for Enquiry |
| CONDITION | Call for Enquiry |
| BOX/PAPERS | Box & Papers |
| CASE MATERIAL | Rose Gold |
| CASE SIZE | 34 mm |
| CASE BACK | Transparent |
| CASE DETAIL | 18-carat pink gold case, bezel set with brilliant-cut diamonds, glareproofed sapphire crystal and caseback. |
| CROWN | Screw Down |
| BEZEL | Set with Diamonds |
| MOVEMENT | Automatic |
| HANDS | Luminous |
| DIAL COLOR | Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| DATE | 3 o'clock |
| DIAL MARKERS | Grande Tapisserie |
| BAND MATERIAL | Rose Gold |
| CLASP | AP Folding Clasp |
| WATER RESISTANCE | 50 Meters (165 Feet) |
| GENDER | Ladies |



















