Audemars Piguet Remaster 41 mm Selfwinding Sand Gold Blue Dial | 15240SG.OO.A347CR.01
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Remaster |
| Model Number | 15240SG.OO.A347CR.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Sand Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Back | Transparent |
| Case Details | 18-carat sand gold case, glareproofed sapphire crystal and caseback. |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Blue |
| Dial Type | Analog |
| Band Material | Leather |
| Clasp | Pin Buckle |
| Water Resistance | 30 Meters (100 Feet) |
| Gender | Men's |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Remaster 41 mm Selfwinding Sand Gold Blue Dial | 15240SG.OO.A347CR.01
Audemars Piguet Remaster 41 mm Selfwinding Sand Gold Blue Dial | 15240SG.OO.A347CR.01
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Remaster |
| Model Number | 15240SG.OO.A347CR.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Sand Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Back | Transparent |
| Case Details | 18-carat sand gold case, glareproofed sapphire crystal and caseback. |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Blue |
| Dial Type | Analog |
| Band Material | Leather |
| Clasp | Pin Buckle |
| Water Resistance | 30 Meters (100 Feet) |
| Gender | Men's |
Original: $73,850.00
-65%$73,850.00
$25,847.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Audemars Piguet |
| Series | Remaster |
| Model Number | 15240SG.OO.A347CR.01 |
| Model Year | Call for Enquiry |
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Box & Papers |
| Case Material | Sand Gold |
| Case Size | 41 mm |
| Case Back | Transparent |
| Case Details | 18-carat sand gold case, glareproofed sapphire crystal and caseback. |
| Movement | Automatic |
| Dial Color | Blue |
| Dial Type | Analog |
| Band Material | Leather |
| Clasp | Pin Buckle |
| Water Resistance | 30 Meters (100 Feet) |
| Gender | Men's |



















