Audemars Piguet Ladies Collection Royal Oak Quartz Watch-Silver Dial 33mm-67652OR.ZZ.D011CR.01
Basic Info
| Reference number | 67652OR.ZZ.D011CR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | 343919 |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 2713 |
Case
| Thickness | 7 mm |
|---|---|
| Water resistance | 5 ATM |
| Dial | Silver |
| Case material | Rose gold |
Bracelet/strap
| Clasp | Fold clasp |
|---|---|
| Clasp material | Rose Gold |
| Functions | Fold clasp |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet Ladies Collection Royal Oak Quartz Watch-Silver Dial 33mm-67652OR.ZZ.D011CR.01
Audemars Piguet Ladies Collection Royal Oak Quartz Watch-Silver Dial 33mm-67652OR.ZZ.D011CR.01
Basic Info
| Reference number | 67652OR.ZZ.D011CR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | 343919 |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 2713 |
Case
| Thickness | 7 mm |
|---|---|
| Water resistance | 5 ATM |
| Dial | Silver |
| Case material | Rose gold |
Bracelet/strap
| Clasp | Fold clasp |
|---|---|
| Clasp material | Rose Gold |
| Functions | Fold clasp |
Original: $49,900.00
-65%$49,900.00
$17,465.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Basic Info
| Reference number | 67652OR.ZZ.D011CR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | 343919 |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 2713 |
Case
| Thickness | 7 mm |
|---|---|
| Water resistance | 5 ATM |
| Dial | Silver |
| Case material | Rose gold |
Bracelet/strap
| Clasp | Fold clasp |
|---|---|
| Clasp material | Rose Gold |
| Functions | Fold clasp |





















