Audemars Piguet 47 mm Haute Joaillerie Sapphire Orbe Diamond Set White Gold Diamond Paved Dial & Bezel Diamond Set Bracelet - 67705BC.ZS.9192BC.01
| Reference Number | 67705BC.ZS.9192BC.01 |
| Original Papers | YES |
| Box | YES |
| Case Dimensions | 47 mm |
| Case Material | White Gold/Diamonds |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Quartz |
| Dial Color | White Mother of Pearl |
| Dial Type | Analog |
| Bracelet | White Gold/Diamonds |
| Band Material | White Gold/Diamonds |
| Clasp | Fold-Over Clasp |
| Gender | Ladies |
| Watch Style | Sports Watch |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Audemars Piguet 47 mm Haute Joaillerie Sapphire Orbe Diamond Set White Gold Diamond Paved Dial & Bezel Diamond Set Bracelet - 67705BC.ZS.9192BC.01
Audemars Piguet 47 mm Haute Joaillerie Sapphire Orbe Diamond Set White Gold Diamond Paved Dial & Bezel Diamond Set Bracelet - 67705BC.ZS.9192BC.01
| Reference Number | 67705BC.ZS.9192BC.01 |
| Original Papers | YES |
| Box | YES |
| Case Dimensions | 47 mm |
| Case Material | White Gold/Diamonds |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Quartz |
| Dial Color | White Mother of Pearl |
| Dial Type | Analog |
| Bracelet | White Gold/Diamonds |
| Band Material | White Gold/Diamonds |
| Clasp | Fold-Over Clasp |
| Gender | Ladies |
| Watch Style | Sports Watch |
Original: $1,000,000.00
-65%$1,000,000.00
$350,000.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Reference Number | 67705BC.ZS.9192BC.01 |
| Original Papers | YES |
| Box | YES |
| Case Dimensions | 47 mm |
| Case Material | White Gold/Diamonds |
| Crown | Screw Down |
| Movement | Quartz |
| Dial Color | White Mother of Pearl |
| Dial Type | Analog |
| Bracelet | White Gold/Diamonds |
| Band Material | White Gold/Diamonds |
| Clasp | Fold-Over Clasp |
| Gender | Ladies |
| Watch Style | Sports Watch |



















